تعرفه طراحی نرم افزار اندروید و وب سایت


برای مشاهده قیمت ها و سفارش نرم افزار اندروید اینجا کلیک کنید


 تعرفه طراحی وب سایت و نرم افزار اختصاصی:


همانطور که می دانید قیمت محصولات نرم افزاری بسته به کیفیت توسعه و طراحی نرم افزار ، سرعت انجام کار ، پشتیبانی نرم افزار ، امکانات نرم افزار  ، سیستم عامل های قابل پشتیبانی و تعداد کاربران قابل پشتیبانی تغییر می کند،به همین دلیل نمی توان تعرفه واحدی برای هزینه ساخت نرم افزار ارایه کرد.به همین دلیل برای دریافت هزینه ساخت یک اپلیکیشن  و یا وب سایت می توانید امکانات مورد نیاز، محصولات مشابه (خارجی یا داخلی) ، اولویت طراحی ، حداکثر مدت تحویل مورد نظر خود و .... را به صورت تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما برای ما بفرستید.همچنین می توانید قیمت کلی برخی از خدمات را در انتهای همین صفحه مشاهده نمایید:


1- حداقل قیمت طراحی نرم افزار حدود ۳ میلیون تومان می باشد.


2- هزینه فضا و دامنه برای وب سایت از 150 هزارتومان در سال تا حدود 300 هزار تومان در ماه متفاوت است.


3- نرم افزار و یا وب سایت هایی که نمونه های مشابه آن قبلا توسط گروه نرم افزاری Sweet ساخته شده شامل تخفیف ویژه می شوند.


4-برای پروژه های با حجم کمتر از 10 میلیون تومان تحویل درشهرهای خارج از استان تهران فقط به صورت آنلاین (ارسال محصول از طریق ایمیل و یا وب سایت گروه نرم افزاری Sweet) و برای پروژه های با حجم بالاتر از 10 میلیون تومان تحویل حضوری نیز امکان پذیر می باشد.


5- نرم افزارهای موبایل اندروید و وب سایت هایی که برای امور خیریه طراحی می شوند شامل تخفیف ویژه و یا رایگان می باشند.


6- مشتری در صورت نیاز می تواند بخش طراحی رابط کاربری (َUI) نرم افزار ویا وب سایت را به شرکت های نرم افزاری همکار واگذار نماید. در این صورت هزینه طراحی از هزینه نهایی کسر خواهد شد.


7- در صورت عدم سفارش سرویس پشتیبانی برای Application و یا وب سایت ، هزینه تغییرات پس از تحویل نهایی به صورت توافقی بوده و بر عهده خریدار خواهد بود.


8- برای پروژه های با حجم کمتر از 5 میلیون تومان در صورتی که مشتری خواستار سورس کد(Source Code ) نرم افزار یا وب سایت نیز باشد ، هزینه دو برابر خواهد شد.


 


برای مشاهده اطلاعات تماس با ما اینجا کلیک کنید.


برای مشاهده تعرفه طراحی نرم افزار اندروید برای سایت روی لینک زیر کلیک کنید:


تعرفه طراحی نرم افزار اندروید برای سایت