طراحی وب سایت اختصاصی

همانطور که می دانید وب سایت هر صنعت و یا سازمانی برای موفقیت باید مخصوص به آن صنعت باشد و نسخه کپی وب سایت های دیگر نباشد.

این در حالی است که متاسفانه بسیاری از شرکت ها برای طراحی سایت مشتریان خود از نرم افزارهای آماده مانند Wordpress,joomla,Drupal  و... استفاده می کنند.به همین دلیل بسیاری از صاحبان وب سایت ها و تارنما های اینترنتی از امکانات کم وب سایتشان در موارد مورد نیاز کسب و کار خودشان و امکانات اضافه ای که در کسب و کارشان هیچ نیازی به أن ندارند و جز بوجود آوردن ضعف های امنیتی، سنگین شدن وب سایت و مشکلات مدیریت و شخصی سازی(customize) سایت هیچ بهره ای برای آنان ندارد شکایت دارند.

special customized web design

 

گروه نرم افزاری Sweet بر خلاف بسیاری از شرکت ها،از نرم افزارهای متن باز و یا Opensource آماده استفاده نمی کند و برنامه ها،سامانه ها،وب سایت ها و وبلاگ های طراحی شده توسط این مجموعه مخصوص کسب و کار مشتریان برنامه نویسی و توسعه داده می شود.

همچنین به دلیل مهارت و تجربه تولید کنندگان نرم افزار در گروه نرم افزاری sweet و عدم استفاده از نرم افزارهای آماده،در صورتی که در آینده نیاز به افزودن امکانات جدید برای وب سایت خود داشته باشید این امکان برای شما میسر خواهد بود.

 

برای دریافت مشاوره رایگان،سفارش طراحی و توسعه سایت و یا اپلیکیشن موبایل و دریافت نسخه demo محصولات به بخش تماس با مامراجعه نمایید